Anunțuri

Anunțuri

Biroul Executorului Judecatoresc “Ochian Doru – Catalin” (in curs de infiintare) angajeaza absolvent 2013 al Facultatii de Drept pentru postul de consilier juridic

Cerinte candidati:
- studii juridice superioare, absolvent 2013
- viteza mare tehnoredactare
- orientare spre identificarea de solutii juridice
- disponibilitate la program de lucru prelungit si in conditii de stres
- capacitate de organizare si prioritizarea activitatilor
- atentie sporita la detalii
- constiinciozitate
- entuziasm
- perseverenta
- spirit de echipa
- integritate morala
- pastrarea confidentialitatii

Responsabilitati / Beneficii:
- Activitatea angajatului se va desfasura la sediul biroului
- Activitatea angajatului va consta in gestionarea dosarelor de executare si intocmirea procedurilor specifice in termen si cu respectarea dispozitiilor legale
- Angajatul va dobandi cunostinte de drept executional civil si va beneficia de un loc de munca stabil intr-un colectiv tanar si dinamic.
- Veniturile salariale si celelalte beneficii vor fi negociate direct cu persoana intervievata.

CV-urile se pot trimite la

Data publicării: 25.07.2013