Cercul de Drept Privat - 8 decembrie 2015

Cercul de Drept Privat al studentilor Facultatii de Drept, Universitatea din Bucuresti, organizeaza in data de 8 decembrie 2015, ORA 19.00, in SALA STOICESCU a FACULTATII DE DREPT, UNIVERSITATEA DIN BUCURESTI, masa rotunda cu tema " Cu sinceritate: despre simulatie".

Invitat special: Domnul FLAVIUS BAIAS, Decanul Facultatii de Drept, a Universitatii din Bucuresti.

Masa rotunda va fi moderata de domnii profesori: BOGDAN DUMITRACHE si ANDREI SAVESCU.

Inscrierile se fac trimitand un mail in care se indica numele, prenumele si grupa (trei cifre) participantului la adresa: (individual pentru fiecare solicitant), cel mai tarziu in data de 4 decembrie 2015.

Avand in vedere participarea extraordinara a Domnului Decan Flavius Baias, accesul in sala va fi permis, nu mai tarziu de 18.45, doar studentilor si masteranzilor care au primit prin mail confirmarea inscrierii lor. Au aptitudinea de a se inscrie studentii din anii 3 si 4 de studii, precum si masteranzii la modulele Drept privat aprofundat, Cariera judiciara si Dreptul afacerilor, in cadrul Facultatii de Drept a Universitatii din Bucuresti.
Data publicării: 24.11.2015