Condiții de participare

Persoanele interesate sa participe la lucrarile acestei conferinte, care se desfasoara pe parcursul a trei zile - 23, 24 si 25 octombrie - pe trei sectiuni distincte, conform programului publicat, o pot face contra taxei de 100 EUR + TVA.

Sunt exceptate de la aceasta taxa urmatoarele categorii de persoane:

- studentii Facultatii de Drept a Universitatii din Bucuresti si ai Colegiului Juridic Franco-Roman de Studii Europene;

- cadrele didactice titulare sau asociate ale Facultatii de Drept a Universitatii din Bucuresti si ale Colegiului Juridic Franco-Roman de Studii Europene;

- cadrele didactice ale facultatilor din Hexagon;

- reprezentantii sponsorilor, conform pachetelor precizate in dosarul de sponsorizare.

Notă: Lucrările conferinței vor beneficia de traducere simultană română-franceză/franceză-română.

Modalitatea de plata

Plata se va face prin virament in contul companiei organizatoare a conferintei - RED APPLE COMMUNICATION - pana la data de 18 octombrie 2013.

Datele de identificare ale companiei sunt:
Red Apple Communication S.R.L.
Bd. Regina Elisabeta nr. 44, ap. 11, sector 5, Bucuresti
J40/18981/11.10.2007, CUI RO 22548714
IBAN RO94BUCU029833902511RO01 ALPHA BANK Libertatii.

Va rugam sa precizati la detaliile ordinului de plata numele persoanei / persoanelor pentru care se face plata.

Factura in original emisa catre platitorul taxei poate fi ridicata in prima zi a conferintei de la un ghiseu special amenajat in acest scop.

Pentru detalii suplimentare, confirmarea platilor si a inscrierii la conferinta ne puteti contacta la sau 0747 224 885 - Violeta Dumitru.