Evenimente

Masa rotunda organizata de Centrul de Studii in Dreptul Concurentei cu tema « Actiunea privata in dreptul antimonopol »

In data de 10 februarie 2012, la ora 10, va avea loc masa rotunda organizata de Centrul de Studii in Dreptul Concurentei cu tema « Actiunea privata in dreptul antimonopol ». Dezbaterea se va desfasura in sala Constantin Stoicescu, la Facultatea de Drept a Universitatii Bucuresti.

Persoanele care doresc sa participe sunt rugate sa se inscrie la adresa e-mail , mentionand in acelasi timp daca doresc sa pregateasca un material scris spre prezentare in cadrul dezbaterii. La finalul intalnirii din 10 februarie 2012 vor fi convenite temele pentru urmatoarele intalniri ale CSDC din 2012.

Data publicării: 24.01.2012