Susținere teze de abilitare

În data de 9 mai 2017, ora 14.30, va avea loc la Facultatea de Drept a Universității din București, în Sala de consiliu, susținerea publică a tezei de abilitare de către Domnul  Prof. univ. dr. Traian BRICIU, din cadrul Departamentului de Drept privat al Facultății de Drept - Universitatea din București.

Comisie

Listă lucrări

Fișă de verificare

Standarde minimale - Punctaj

Anexa nr.1

Anexa nr.2

Anexa nr.3

Anexa nr.4

Anexa nr.5

Rezumat teza (RO)

Rezumat teza (EN)

Raport comisia de abilitare

În data de 17 iunie 2016, ora 11.00, va avea loc la Facultatea de Drept a Universității din București, în Sala ”Petre Antonescu”, susținerea publică a tezei de abilitare de către Domnul ȘANDRU Daniel Mihail de la Universitatea Creștină ”Dimitrie Cantemir” din București.

Citeşte documentul

Listă lucrări

Raport comisie de abilitare

În data de 30 octombrie 2015, ora 10.00, va avea loc la Facultatea de Drept a Universității din București, în Sala de consiliu, susținerea publică a tezei de abilitare de către Domnul  Prof. univ. dr. Gheorghe IANCU din cadrul Departamentului de Drept Public al Facultății de Drept - Universitatea din București.

Raport comisia de abilitare

În data de 15 aprilie 2015, ora 14.00, va avea loc la Facultatea de Drept a Universității din București, în Sala de consiliu, susținerea publică a tezei de abilitare de către Domnul ȚOP Dănuți Cristin de la Universitatea ”Valahia” din Târgoviște.

Raport comisia de abilitare

În data de 14 ianuarie 2015, ora 13.00, va avea loc la Facultatea de Drept a Universității din București, în Sala de consiliu, susținerea publică a tezei de abilitare de către Domnul Bercea Lucian de la Universitatea de Vest din Timisoara.

Raport comisia de abilitare

În data de 14 ianuarie 2015, ora 15.00, va avea loc la Facultatea de Drept a Universității din București, în Sala de consiliu, susținerea publică a tezei de abilitare de către Domnul Șandru Daniel Mihail de la Universitatea Creștină ”Dimitrie Cantemir” din București.

Sumar teză

În data de 31 iulie 2014, ora 16.00, va avea loc la Facultatea de Drept a Universității din București, în Sala de consiliu, susținerea publică a tezei de abilitare de către Doamna RĂDUCANU Ruxandra de la Universitatea din Craiova

Raport comisia de abilitare

În data de 17 iunie 2014, ora 13.00, va avea loc la Facultatea de Drept a Universității din București, în Sala de consiliu, susținerea publică a tezei de abilitare de către Doamna Mihaela Tofan de la Universitatea ”Alexandru Ioan Cuza” din Iași

Teza de abilitare
Raport comisia de abilitare

În data de 10 martie 2014, ora 15.00, va avea loc la Facultatea de Drept a Universității din București, în Sala de consiliu, susținerea publică a tezei de abilitare de către Doamna DIACONU NICOLETA de la Academia de Poliție ”Alexandru Ioan Cuza” din București.

Raport comisia de abilitare

În data de 12 februarie 2014, ora 17.00, va avea loc la Facultatea de Drept a Universității din București, în Sala de consiliu, susținerea publică a tezei de abilitare de către Domnul RĂDULEȚU SEBASTIAN RADU IULIAN de la Universitatea din Craiova.

Raport comisia de abilitare

În data de 12 februarie 2014, ora 16.00, va avea loc la Facultatea de Drept a Universității din București, în Sala de consiliu, susținerea publică a tezei de abilitare de către Domnul GÎRLEȘTEANU GEORGE LIVIU de la Universitatea din Craiova.

Raport comisia de abilitare

În data de 12 februarie 2014, ora 15.00, va avea loc la Facultatea de Drept a Universității din București, în Sala de consiliu, susținerea publică a tezei de abilitare de către Doamna IANCU ELENA ANA de la Universitatea ”Agora” din Oradea.

Raport comisia de abilitare

În data de 4 septembrie 2013, ora 12.00, va avea loc la Facultatea de Drept a Universității din București, în Sala de consiliu, susținerea publică a tezei de abilitare de către Domnul DRAGOȘ Dacian-Cosmin de la Universitatea ”Babeș - Bolyai” din Cluj – Napoca.

Decizie