Eşti student în anul 3 sau 4? Eşti interesat de o carieră în domeniul avocaturii alături de o echipă de avocaţi profesionişti?

Ţuca Zbârcea & Asociaţii anunţă continuarea programului anual de selecţie a studenţilor şi absolvenţilor de drept. Astfel, toţi cei interesaţi de oportunităţile de practică şi stagiatură oferite de firmă sunt aşteptaţi luni, 2 aprilie, la ora 10:00, Sala Constantin Stoicescu din cadrul Facultăţii de Drept (Universitatea din Bucureşti), pentru o prezentare susţinută de avocaţi asociaţi ai firmei. Studenţii şi absolvenţii de drept vor avea astfel ocazia de a afla detalii despre ce presupune munca de avocat, despre oportunităţile de angajare în cadrul uneia dintre firmele de avocatură de top, precum şi detalii despre pachetul de compensaţii şi beneficii aferent.

Citeşte documentul

Data publicării: 26.03.2012